Категории
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos

Книги на латышском языке

Отображение: список / сетка
Показать:
Сортировка:
10 dienu attīrīšanās kurss ar zaļajiem smūtijiem
Aizmirstiet par diētām! Pirmais solis svara samazināšanā ir attīrīšanās. Tikai tad organisms spēj efektīvāk uzņemt vitamīnus un minerālvielas. Ieprieciniet savu ķermeni ar veselīgām pārmaiņām un izmēģiniet 10 dienu attīrīšanās kursu ar zaļajiem smūtijiem! Zaļumi un zaļo lapu dārzeņi satur vi..
12.00€
3 dienu uztura programma. Dzīvā / augu valsts pārtika uzturā
Trīs dienas enerģijai, veselībai un labsajūtai! Svaigās pārtikas eksperte Gražina Guma izstrādājusi unikālu trīs dienu uztura programmu, kas attīra organismu un uzlabo pašsajūtu. Gražinas metode Lietuvā kļuvusi tik populāra, ka tai pievērsušies tūkstošiem cilvēku. Uztura programma domāta ikvi..
12.00€
5 mīlestības valodas bērniem
Tu mīli savu bērnu. Bet, vai viņš jūtas mīlēts? Gerija Čepmena pirmā grāmata "5 mīlestības valodas" ir pārdota 10 miljonos eksemplāru visā pasaulē. Tajā autors saprotami un efektīvi paskaidro, kā izveidot noturīgas attiecības. Tagad uzziniet arī sava bērna mīlestības valodu un sāciet sarunāti..
13.00€
5 mīlestības valodas pusaudžiem
PUSAUDŽI JĀMĪL CITĀDĀK! Mīli savu pusaudzi viņam saprotamā veidā! Tīņu vecumā bērna pasaule pilnībā mainās. Stabilitāti šajā trauksmainajā laikā pusaudzis var gūt vienīgi apziņā, ka vecāki viņu joprojām mīl. Taču – uzmanību, vecāki! Pusaudži jāmīl citādāk nekā bērni. Gāmatā 5 mīlestības valod..
13.00€
5 mīlestības valodas. Grāmata vīriešiem
Ikvienu vīrieti iedvesmo panākumi darbā, motivē pārvarēti izaicinājumi un iepriecina atzinība no ģimenes un draugiem. Tomēr visvairāk viņš ilgojas no savas mīļotās dzirdēt: "Kopā ar tevi es jūtos mīlēta." Vīrieti, ja kādu laiku neesi to dzirdējis vai jūti, ka attiecībās nerādi savu labāko snieg..
13.00€
60 iedvesmojošas mandalas. Krāsojami attēli pieaugušajiem
Uz brīdi aizmirstiet ikdienas rūpes, nomieriniet satraukto prātu, uzkrājiet spēkus un fantazējiet! Droši ļaujoties krāsu valdzinājumam, iespējams, jums izdosies atklāt savus pārdrošākos sapņus, prieku, skumjas... Lai krāsotu mandalas, nav jāievēro nekādi noteikumi. Izvēlieties krāsu zīmuļus, fl..
3.60€
Arhetipi
Vai zināt, kāpēc ar dažiem cilvēkiem saprotaties no pusvārda, bet citus labāk redzat ejam, nevis nākam? Un kāpēc dažas idejas vai nodarbes jums šķiet pievilcīgas, savukārt citas ne? Tas tāpēc, ka jūsu dzīvi ietekmē arhetipi – universāli uzvedības modeļi, kas mājo cilvēces kolektīvajā bezapziņā. B..
13.00€
Astroloģija
Uzzini visu par sevi un citiem pēc dzimšanas datiem, roku līnijām un iepriekšējām dzīvēm. Senos laikos cilvēki uzskatīja, ka pozitīvie un negatīvie spēki materiālajā līmenī izpaužas kā gaisma un tumsa, kā diena un nakts, kā dzimšana un miršana... Viņi gribēja sabalansēt pozitīvo un negatīvo..
13.50€
Astroloģija tev un man. Kā izprast un uzlabot ikvienas attiecības
Lai zvaigznes vada jūsu dzīvi un liek visām attiecībām dzirkstīt! Kā vislabāk izturēties pret priekšnieku Vērsi vai dzīvokļa kaimiņu Aunu?  “Astroloģija tev un man” ir vērtīgs ceļvedis, kas palīdz izprast ikvienas attiecības – gan ar vecākiem, brāļiem un māsām, gan ar draugiem, mīļoto ..
27.00€
Atdzimšanas acs
Tibetas lamu praksi "Atdzimšanas acs" dēvē par jaunības eliksīru. Šī sistēma ir paredzēta organisma galveno spēku atjaunošanai, un tā patiesi palēnina novecošanu. Ar "Atdzimšanas acs" palīdzību jūs spēsit iegūt veselību, dvēseles līdzsvaru un mieru. ..
4.50€
Attiecību rokasgrāmata
Dzīve ir attiecības. Ļoti dažādas un mainīgas, vienas ir veiksmīgas, citas sāpina. Ir viens priekšnoteikums, lai varētu veidot pilnvērtīgas attiecības ar ģimeni, mīļoto, draugiem un kolēģiem. Vispirms tās jāizveido pašam ar sevi. Grāmata atklāj, kā iepazīt sevi un sadraudzēties ar saviem "Es". ..
6.50€
Brega, Šeltona, Montiņjaka un Niši veselīga uztura padomi
Andrejs Mironovs. "Brega, Šeltona, Montiņjaka un Niši veselīga uztura padomi". Cilvēka veselība ir cieši saistīta ar viņa ēšanas paradumiem. Grāmatā skaidroti populārāko naturopātu, dietoloģijas un veselīga dzīvesveida piekritēju veselīga uztura un pareizu ēšanas paradumu pamatprincipi. Iztur..
4.20€
Budisms 90 minūtēs
Līnas Bergenas grāmata ir īss, bet ietilpīgs stāstījums par vissenāko no pasaules reliģijām - par budismu. Ar šīs grāmatas palīdzību jūs varat iegūt priekšstatu par budisma mācības būtību, tā vēsturi, šīs mācības rašanās īpatnībām, kā arī uzzināt par dažādiem budisma virzieniem un skolām. Jūs gai..
4.20€
CD "Dvēseles Dziesma" Inga Karpiča
Древние латышские народние песни в исполнении талантливой певицы Инги Карпича. Эта музыка открывает сердце, приносит гармонию и мир в нашу Божественную сущность.   ..
12.00€
CD Divine Pearls Inese Kozuļina
Mantru meditācijas albums - "Divine Pearls". Pirmais mantru albums, kurš izdots Latvijā, sadarbojoties vairākiem pašmāju mūziķiem. Mantru melodiju autore un vokāla izpildītāja ir Inese Kozuliņa, kura senās, vēdiskās mantras sanskritā dzied vairāk kā desmit gadus. Lai šī meditatīvā mūzika piepildī..
10.00€
Gayatri SIA © 2020
Компания «Гаятри» является официальным представителем издательского дома «Амрита-Русь». Мы работаем на рынке Латвии с 2011 года. Основное направление это оптовая торговля книг на русском языке. Тематика книг: психология, философия, эзотерика, религиозная литература, также детская литература. Авторы издательства - ведущие российские и зарубежные психологи, целители, духовные наставники, исследователи, авторитетные преподаватели и смелые экспериментаторы в сфере всестороннего развития человека. Регулярно наш ассортимент пополняется новинками. Интернет-магазин Gayatri предлагает духовную, эзотерическую и психологическую литературу, книги по йоге и философии – всё самое лучшее и по доступной цене У нас в наличии: Эзотерика, Психология, Философия, Оккультизм, Магия, Религия, Йога. Смотрите разделы: Эзотерика, Психология, Философия, Оккультизм, Магия, Религия, Йога.

Книги по эзотерике и парапсихологии

Эзотерика

Купить эзотерическую литературу

Эзотерика

Книги по эзотерике и парапсихологии

Эзотерика

Книги по гипнозу, магии

Гадание на картах Литература книги о паранормальных явлениях Лучшие книги по

Психология

Психология общения мужчины и женщины

Психология отношений с ребенком

Религиозная литература Религия

Литература Книги обо всех мировых направлениях религии

Священные писания

Книги о йоге Йога

Книги по философии и социологии

Восточная философия

Книги о биоэнергетике Биоэнергетика

Книги о ясновидении Ясновидение

Книги для духовного развития

Книги о парапсихологии Парапсихология

Специализированный нтернет-магазин Gayatri Гаятри Рига Латвия Широкий выбор Книги по эзотерике Книги об эзотерике Эзотерика Эзотерическая литеатура Книги по йоге Книги об йоге Йога Раджа йога Карма йога Джнана йога Бхакти йога Хатха йога Книги по биоэнергетике Книги об биоэнергетике Биоэнергетика Биоэнергетика литеатура Книги по парапсихологии Книги об парапсихологии Парапсихология Парапсихология литеатура Книги по философии Книги об философии Философия Лучшие философские книги Восточная философия Философия Востока Ведийская философия Веды Ведизм Основы ведизма Книги по оккультизму Книги об оккультизме Оккультизм Оккультная литеатура Оккультизм и магия Астрология Физиогномика Хиромантия Таро Тайное знание Астрал Оккультизм и религия Книги по религии Книги об религии Религия Релегиозная литеатура Буддизм Христианство Мировые религии Рига Латвия Итернет-магазин Gayatri Гаятри в продаже литература об Эзотерике Эзотерика Эзотерическая литеатура, Йога Раджа йога Карма йога Джнана йога Бхакти йога Хатха йога, об биоэнергетике Биоэнергетика, об парапсихологии Парапсихология, об философии Философия Лучшие философские книги Ведийская философия Восточная философия Философия Востока Веды Ведизм Основы ведизма, об оккультизме Оккультизм Оккультная наука Оккультизм и магия, Астрология Физиогномика Хиромантия Таро Тайное знание Астрал Оккультизм и религия, об религии Религия Релегиозная литеатура Буддизм Христианство Мировые религии Наибольший спрос: Эзотерика, Психология, Философия, Оккультизм, Магия, Религия, Йога. Если Вас интересует: Эзотерика, Психология, Философия, Оккультизм, Магия, Религия, Йога. Купить книги в Риге. Рига. В Риге. Рига Латвия. Купить книги в Риге. Купить Рига. Купить в Риге. Купить Рига Латвияю

Эзотерика

Психология

Философия

Оккультизм

Магия

Религия

Йога