Категории
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos riga-voyage

Mājas harmonija. Vastu Shastra

Mājas harmonija. Vastu Shastra
Автор: Даракова Виктория   Искать все книги автора
ISBN: 9789984494487
Издательство: Rīga
Год издания: 2012
Кол-во страниц: 96
Формат: 162*206
Обложка cietā
Масса (кг.): 0.30
Наличие: На складе
Цена: 11.00€
Кол-во:  Купить
   - или -   

Vastu Shastra. Šī grāmata ir mūsdienīgs praktisks ceļvedis dzīvojamās un darba telpas būvniecībā un iekārtošanā

Enerģētiskais lauks un aizsardzība.

Autors Viktorija Darakova

 

Katram cilvēkam ir jābūt kādai īpašai telpai, ko viņš sauc par - "savu MĀJU". Šī telpa var atrasties mājā, dzīvoklī vai pat istabā. Bet tā vienmēr ir īpaša vieta, kur justies droši, mājīgi un ērti, kur mūs vienmēr gaida un mēs vienmēr esam laimīgi. Mums visiem ir vajadzīga vieta, kur mēs varam atpūsties, atjaunoties un piepildīties ar enerģiju. Tāpēc ir teiciens, "Manas mājas - mana pils".

Ja jūs mājās jūtaties neērti, doma par ātrāku braukšanu mājās, jūs neiepriecina un jūs jūtat, ka jūsu mājās kaut kas ir ne tā: mājās ir vientulīgi vai bieži strīdaties par niekiem, tas nozīmē, ka mājas enerģijas plūsmā ir nopietni traucējumi.

Vēdiskā zinātne Vastu Šastra atklāj enerģijas kustības principus. Tā skaidro, kā atvērties labvēlīgai plūsmai, lai mājās būtu enerģijas pārpilnība, labklājība un bagātība. Kā aizvērties negatīvai enerģijas ietekmei, kas pastiprina nestabilitāti, trauksmi un vientulību. Ja mājās ir šādi taucējumi, tad prieks un nauda mājās ilgi neuzkavēsies.

Senie Visuma likumi, par ko runā Vastu, nav mainījušies līdz pat šai dienai. Ieteikumi, kas iekļauti šajā grāmatā, ļaus ikvienam nodrošināt harmoniju "savā MĀJĀ," uzzināt kā atvērties labvēlīgai ietekmei un kā pasargāties no kaitīgas iedarbības. Daudzi padomi ir viegli piemērojami dzīvokļiem, kuros mēs dzīvojam. Šī grāmata ir arī ļoti noderīga tiem, kuri vēl tikai domā par dzīvokļa pirkšanu vai mājas būvniecību.

 

Šī grāmata ir mūsdienīgs praktisks ceļvedis dzīvojamās un darba telpas būvniecībā un iekārtošanā. Senie pasaules uzbūves likumi, par kuriem runā Vastu, nav mainījušies arī šodien. Autores sniegtās rekomendācijas ļaus katram ienest harmoniju savā dzīves vidē, nonākt saskaņā ar Visuma ritmiem. Daudzie padomi ir vienkārši piemērojami dzīvokļiem, kuros mēs jau dzīvojam. Šī grāmata būs ļoti noderīga arī tiem, kuri vēl tikai domā par dzīvokļa iegādi vai mājas būvniecību.

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Gayatri SIA © 2018
Компания «Гаятри» является официальным представителем издательского дома «Амрита-Русь». Мы работаем на рынке Латвии с 2011 года. Основное направление это оптовая торговля книг на русском языке. Тематика книг: психология, философия, эзотерика, религиозная литература, также детская литература. Авторы издательства - ведущие российские и зарубежные психологи, целители, духовные наставники, исследователи, авторитетные преподаватели и смелые экспериментаторы в сфере всестороннего развития человека. Регулярно наш ассортимент пополняется новинками. Интернет-магазин Gayatri предлагает духовную, эзотерическую и психологическую литературу, книги по йоге и философии – всё самое лучшее и по доступной цене У нас в наличии: Эзотерика, Психология, Философия, Оккультизм, Магия, Религия, Йога. Смотрите разделы: Эзотерика, Психология, Философия, Оккультизм, Магия, Религия, Йога.

Книги по эзотерике и парапсихологии

Эзотерика

Купить эзотерическую литературу

Эзотерика

Книги по эзотерике и парапсихологии

Эзотерика

Книги по гипнозу, магии

Гадание на картах Литература книги о паранормальных явлениях Лучшие книги по

Психология

Психология общения мужчины и женщины

Психология отношений с ребенком

Религиозная литература Религия

Литература Книги обо всех мировых направлениях религии

Священные писания

Книги о йоге Йога

Книги по философии и социологии

Восточная философия

Книги о биоэнергетике Биоэнергетика

Книги о ясновидении Ясновидение

Книги для духовного развития

Книги о парапсихологии Парапсихология

Специализированный нтернет-магазин Gayatri Гаятри Рига Латвия Широкий выбор Книги по эзотерике Книги об эзотерике Эзотерика Эзотерическая литеатура Книги по йоге Книги об йоге Йога Раджа йога Карма йога Джнана йога Бхакти йога Хатха йога Книги по биоэнергетике Книги об биоэнергетике Биоэнергетика Биоэнергетика литеатура Книги по парапсихологии Книги об парапсихологии Парапсихология Парапсихология литеатура Книги по философии Книги об философии Философия Лучшие философские книги Восточная философия Философия Востока Ведийская философия Веды Ведизм Основы ведизма Книги по оккультизму Книги об оккультизме Оккультизм Оккультная литеатура Оккультизм и магия Астрология Физиогномика Хиромантия Таро Тайное знание Астрал Оккультизм и религия Книги по религии Книги об религии Религия Релегиозная литеатура Буддизм Христианство Мировые религии Рига Латвия Итернет-магазин Gayatri Гаятри в продаже литература об Эзотерике Эзотерика Эзотерическая литеатура, Йога Раджа йога Карма йога Джнана йога Бхакти йога Хатха йога, об биоэнергетике Биоэнергетика, об парапсихологии Парапсихология, об философии Философия Лучшие философские книги Ведийская философия Восточная философия Философия Востока Веды Ведизм Основы ведизма, об оккультизме Оккультизм Оккультная наука Оккультизм и магия, Астрология Физиогномика Хиромантия Таро Тайное знание Астрал Оккультизм и религия, об религии Религия Релегиозная литеатура Буддизм Христианство Мировые религии Наибольший спрос: Эзотерика, Психология, Философия, Оккультизм, Магия, Религия, Йога. Если Вас интересует: Эзотерика, Психология, Философия, Оккультизм, Магия, Религия, Йога. Купить книги в Риге. Рига. В Риге. Рига Латвия. Купить книги в Риге. Купить Рига. Купить в Риге. Купить Рига Латвияю

Эзотерика

Психология

Философия

Оккультизм

Магия

Религия

Йога