Категории
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos riga-voyage

Книги на латышском языке

Отображение: список / сетка
Показать:
Сортировка:
Astroloģija
Uzzini visu par sevi un citiem pēc dzimšanas datiem, roku līnijām un iepriekšējām dzīvēm. Senos laikos cilvēki uzskatīja, ka pozitīvie un negatīvie spēki materiālajā līmenī izpaužas kā gaisma un tumsa, kā diena un nakts, kā dzimšana un miršana... Viņi gribēja sabalansēt pozitīvo un negatīvo..
13.50€
Atdzimšanas acs
Tibetas lamu praksi "Atdzimšanas acs" dēvē par jaunības eliksīru. Šī sistēma ir paredzēta organisma galveno spēku atjaunošanai, un tā patiesi palēnina novecošanu. Ar "Atdzimšanas acs" palīdzību jūs spēsit iegūt veselību, dvēseles līdzsvaru un mieru. ..
4.50€
Brega, Šeltona, Montiņjaka un Niši veselīga uztura padomi
Andrejs Mironovs. "Brega, Šeltona, Montiņjaka un Niši veselīga uztura padomi". Cilvēka veselība ir cieši saistīta ar viņa ēšanas paradumiem. Grāmatā skaidroti populārāko naturopātu, dietoloģijas un veselīga dzīvesveida piekritēju veselīga uztura un pareizu ēšanas paradumu pamatprincipi. Iztur..
4.20€
Budisms 90 minūtēs
Līnas Bergenas grāmata ir īss, bet ietilpīgs stāstījums par vissenāko no pasaules reliģijām - par budismu. Ar šīs grāmatas palīdzību jūs varat iegūt priekšstatu par budisma mācības būtību, tā vēsturi, šīs mācības rašanās īpatnībām, kā arī uzzināt par dažādiem budisma virzieniem un skolām. Jūs gai..
4.20€
CD "Dvēseles Dziesma" Inga Karpiča
Древние латышские народние песни в исполнении талантливой певицы Инги Карпича. Эта музыка открывает сердце, приносит гармонию и мир в нашу Божественную сущность.   ..
12.00€
CD Divine Pearls Inese Kozuļina
Mantru meditācijas albums - "Divine Pearls". Pirmais mantru albums, kurš izdots Latvijā, sadarbojoties vairākiem pašmāju mūziķiem. Mantru melodiju autore un vokāla izpildītāja ir Inese Kozuliņa, kura senās, vēdiskās mantras sanskritā dzied vairāk kā desmit gadus. Lai šī meditatīvā mūzika piepildī..
10.00€ 7.00€
Ceļā uz veselību un veiksmi. Ātrā palīdzība ķermenim un garam
Aizsardzība pret ļauno aci. Personiskās veselības programma. Tautas medicīnas maģistra meistarklase. Lai šī grāmata kļūst par uzticamu kompasu, kas jums palīdzēs orientēties pretrunīgajā enerģijas un informācijas pasaulē. Bet jūsu pašu dvēsele un sirds lai droši nosprauž pareizo virzienu visā..
5.50€
Cigun iesācējiem
Cigun - tā ir atveseļošanās sistēma, kas uzņēmusi sevī ķīniešu kultūras, filozofijas un medicīnas labākos sasniegumus. Cigun vingrošanas priekšā atkāpjas visiesīkstējušākās slimības, kļūst nevajadzīgi medikamenti un skalpelis. Cigun ir unikāls, jo ar to var nodarboties jebkurš cilv..
4.50€
Daoisms 90 minūtēs
Daoisms - tas ir dzīvesveids. Par reliģiju un filozofiju šī senā mācība ir kļuvusi tikai pēdējos gadsimtos, kad pilnībā attālinājās no sākotnējām saknēm un faktiski pārstāja būt dzīva. Mūsdienu mēģinājumi izskaidrot daoismu reti mēdz būt veiksmīgi, tāpēc ka izskaidrošanai mēs izmantojam loģisko m..
4.20€
Dzenbudisms 90 minūtēs
Vika Sparova jaunā grāmata savā ziņā ir unikāla. Tas ir gandrīz vai vienīgais šāda veida stāstījums par vienu no pasaules garīgās prakses vispopulārākajiem strāvojumiem -dzenbudismu. Dzenir garīgās dzīves pamats, kas dod sintētisku izpratni par esību tās nedalāmībā. Dzen aicina dzīvot mate..
4.20€
Dziedinošā trešā acs. Atveseļošanās teorija un prakse.
Par trešo aci ir daudz leģendu - dažas ir ticamas, savukārt citas ne pārāk. Grāmatā tiek stāstīts par trešās acs noslēpumu, kas cilvēkus vienmēr ir intriģējis, par sensacionāliem zinātnes atklājumiem, kuri pēdējos gados izdarīti tiešredzes jomā un par kuriem parastā publika diemžēl ir maz informē..
6.50€
Dzīvās ētikas mačība / Par lietām un īpašumu
Par cilvēka enerģiju noslāņošanos uz lietām. Par terafimiem, talismaniem un amuletiem. Par dāvanām un to emanācijām. Par apģērbu un modi. Par lietu dvēseli. Kā cilvēka aura ietekmē lietas, apģērbu? Kā atšķiras ļauna un laba cilvēka rokās bijušas lietas? Vai no īpašuma..
5.80€
Dārgakmeņu mistiskā nozīme
Šī grāmata kalpos par lielisku informācijas avotu tiem, kas vēlas gūt dziļāku izpratni ne vien par dārgakmeņu un minerālu nozīmi, bet arī par to enerģētisko ietekmi uz cilvēka zemapziņu, psihi, likteni un zināmā mērā pat uz nākotni. Jums atklāsies visi minerālu pasaules noslēpumi, raugoties no ez..
10.00€
Ercgammas zvaigznes noslēpums
A.Ļevšinova grāmata "Ercgammas zvaigznes noslēpums". Šī grāmata ir kā talismans, kas norāda ceļu uz laimi ..
4.50€
H.Blavatskas slepenā doktrīna 90 minūtēs
Viks Sparovs savā grāmatā sniedz īsu pārskatu par H. Blavatskas dzīvi un darbību, stāsta par to, kā radusies «Slepenā Doktrīna», un analizē tās pamattēzes. Līdz pat mūsdienām ezoteriskā mācība tika turēta visstingrākajā slepenībā un ar to tika iepazīstināti vienīgi izredzēti skolnieki, kuri dev..
4.30€
Gayatri SIA © 2017
Компания «Гаятри» является официальным представителем издательского дома «Амрита-Русь». Мы работаем на рынке Латвии с 2011 года. Основное направление это оптовая торговля книг на русском языке. Тематика книг: психология, философия, эзотерика, религиозная литература, также детская литература. Авторы издательства - ведущие российские и зарубежные психологи, целители, духовные наставники, исследователи, авторитетные преподаватели и смелые экспериментаторы в сфере всестороннего развития человека. Регулярно наш ассортимент пополняется новинками. Интернет-магазин Gayatri предлагает духовную, эзотерическую и психологическую литературу, книги по йоге и философии – всё самое лучшее и по доступной цене У нас в наличии: Эзотерика, Психология, Философия, Оккультизм, Магия, Религия, Йога. Смотрите разделы: Эзотерика, Психология, Философия, Оккультизм, Магия, Религия, Йога.

Книги по эзотерике и парапсихологии

Эзотерика

Купить эзотерическую литературу

Эзотерика

Книги по эзотерике и парапсихологии

Эзотерика

Книги по гипнозу, магии

Гадание на картах Литература книги о паранормальных явлениях Лучшие книги по

Психология

Психология общения мужчины и женщины

Психология отношений с ребенком

Религиозная литература Религия

Литература Книги обо всех мировых направлениях религии

Священные писания

Книги о йоге Йога

Книги по философии и социологии

Восточная философия

Книги о биоэнергетике Биоэнергетика

Книги о ясновидении Ясновидение

Книги для духовного развития

Книги о парапсихологии Парапсихология

Специализированный нтернет-магазин Gayatri Гаятри Рига Латвия Широкий выбор Книги по эзотерике Книги об эзотерике Эзотерика Эзотерическая литеатура Книги по йоге Книги об йоге Йога Раджа йога Карма йога Джнана йога Бхакти йога Хатха йога Книги по биоэнергетике Книги об биоэнергетике Биоэнергетика Биоэнергетика литеатура Книги по парапсихологии Книги об парапсихологии Парапсихология Парапсихология литеатура Книги по философии Книги об философии Философия Лучшие философские книги Восточная философия Философия Востока Ведийская философия Веды Ведизм Основы ведизма Книги по оккультизму Книги об оккультизме Оккультизм Оккультная литеатура Оккультизм и магия Астрология Физиогномика Хиромантия Таро Тайное знание Астрал Оккультизм и религия Книги по религии Книги об религии Религия Релегиозная литеатура Буддизм Христианство Мировые религии Рига Латвия Итернет-магазин Gayatri Гаятри в продаже литература об Эзотерике Эзотерика Эзотерическая литеатура, Йога Раджа йога Карма йога Джнана йога Бхакти йога Хатха йога, об биоэнергетике Биоэнергетика, об парапсихологии Парапсихология, об философии Философия Лучшие философские книги Ведийская философия Восточная философия Философия Востока Веды Ведизм Основы ведизма, об оккультизме Оккультизм Оккультная наука Оккультизм и магия, Астрология Физиогномика Хиромантия Таро Тайное знание Астрал Оккультизм и религия, об религии Религия Релегиозная литеатура Буддизм Христианство Мировые религии Наибольший спрос: Эзотерика, Психология, Философия, Оккультизм, Магия, Религия, Йога. Если Вас интересует: Эзотерика, Психология, Философия, Оккультизм, Магия, Религия, Йога. Купить книги в Риге. Рига. В Риге. Рига Латвия. Купить книги в Риге. Купить Рига. Купить в Риге. Купить Рига Латвияю

Эзотерика

Психология

Философия

Оккультизм

Магия

Религия

Йога